nr 1214 4590
Trädgårdsgrupp
5 delar. Diameter: 66, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
1.000 kr |
| Såld: |
800 kr |
måndag 29 oktober 2018 kl 18:55:31
| Tid |
Kund |
Bud |
27/10 11:13:21
700 kr
29/10 10:33:30